Czekając na poniedziałek
o mnie

o mnie

Cześć!

Miło mi przywitać Cię na moim blogu. Zacznę od kilku słów o mnie.

Mam na imię Agata, z wykształcenia jestem politologiem, studiowałam też podyplomowo doradztwo zawodowe i job coaching. Udało mi się na tyle dokonać coachingu mojej kariery, że obecnie moją pracą jest moja największa pasja, czyli… pisanie! Z natury jestem ciekawa świata i człowieka, zakochana w Warszawie i podróżach. Fascynuje mnie psychologia i wciąż uczę się zwalczać w sobie tendencję do narzekania 😉

Na czekajacnaponiedzialek.pl chcę pisać o rozwoju i tym zawodowym, i tym prywatnym. Mam nadzieję, że publikowane tu teksty oraz wywiady z osobami wykonującymi przeróżne zawody, które pokonały przeciwności losu, by spełnić swoje marzenia, będą dla Was inspiracją i motywacją do walki o Wasze cele i marzenia zawodowe.

Ale życie i ludzie są zbyt fascynujący, by ograniczać się do wąskiej tematyki. Oprócz tematów związanych z rozwojem, przeczytacie u mnie także o miejscach, które warto odwiedzić i o wszystkim tym, co składa się na moją (i naszą) codzienność – relacjach z ludźmi, książkach, serialach, grach czy dobrej kuchni.

Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej! 🙂

Pozdrawiam,
Agata Torosiewicz

Processed with VSCO with c8 preset